CASANİTA

Ayrıcalıklı Kiralık Doktor/Uzman Müşterek Muayenehaneleri

Casanita, “Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine” uygun olarak hazırlanmış size özel muayenehaneler sunar.

Casanita’da “Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine” uygun olarak hazırlanmış size özel muayenehanelerinizde hastalarınıza uzman personellerimizle birlikte hizmet vermenizi hedeflemekteyiz.

Hekimlerimizin muayenehane açarken ihtiyaç duyacağı bütün hizmetleri tek çatı altında toplanmıştır.

Bizler sizler için; deneyimli sekreter ve teknik personelimiz ile sağlık alanında uzmanlaşmış temizlik personeli, bilgi işlem personeli, teknik servis personeli, sosyal medya uzmanı ve vale gibi ihtiyacınız olan her alanda kesintisiz ve profesyonel hizmet veriyor olacağız. Siz değerli hekimlerimiz de hastalarını bu konforlu ortamda muayene etmenin rahatlığı içinde olacak.

Casanita Ankara’da farklı alanlardaki hekimleri müstakil bir binada bir araya getirebilecek gerekli fiziki ve teknolojik alt yapıya sahip olan ilk ve tek muayenehane binasıdır.

CASANİTA

Muayenehane Alanlarımız

Genel Cerrah, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik tedavi, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Kadın Hastalıkları, Jinekolog, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, KBB Uzmanı, Nefroloji, Nöroloji, Ortepedi, Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, Psikiyatri, Romatoloji, Radyoloji, Romatolog, Onkoloji, Üroloji olmak üzere tüm branşlar için uygundur.Özel muayenehane açmak isteyen doktorlar için kiralama hizmeti vermekteyiz.