Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Oğuz ATAN

Op. Dr. Oğuz ATAN, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini “Tıp Doktoru” unvanıyla tamamlayarak mezun oldu. Uzmanlık sınavını başarıyla geçerek Ankara Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi İhtisasına başladı. Kariyerine devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Aksaray’da atandı ve zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra özel sektöre geçiş yaparak çalışmalarına devam etti.

2021 yılı Haziran ayına kadar Arnavutluk’ta görev aldı ve 2022’den itibaren kendi muayenehanesinde hasta kabul etmeye başladı. Ameliyatlarını Ankara ve Antalya’da gerçekleştirmektedir.

Profesyonel gelişimine büyük önem veren Oğuz ATAN, Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde gerçekleşen “Yanık Kursu ve Çalıştayı”, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde aldığı “Mikrocerrahi Kursu” ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği “Rinoplasti Kursu” gibi çeşitli kurs ve kongrelere katılarak bilgisini ve tecrübesini güncellemiştir. Ek olarak, “40. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi”, “Preservation Rhinoplasty Course” ve “Türkiye-Özbekistan Sağlık Haftası” gibi etkinliklerde yer alarak mesleki bilgisini ve deneyimini artırmıştır.

Oğuz ATAN, estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında sağladığı uzmanlık ve geniş deneyimle hastalarına en son teknikler ve bilimsel yaklaşımlarla hizmet vermektedir. Sürekli mesleki gelişimi ve yenilikleri takip ederek, hasta tedavisinde güvenilir ve etkili yöntemleri benimsemekte ve uygulamaktadır.

Uzmanlarımızın Arasında Siz de Yerinizi Alın